Profesjonalne Centrum Lakiernictwa Samochodowego

MENU

:: Strona główna

:: Lakiernictwo samochodowe

:: Blacharstwo samochodowe

:: Mechanika samochodowa

:: Galeria

:: Kontakt

:: Handel częściami zamiennymi

Wyznacznikiem omia naszych działań jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów dlatego lakierowanie odbywa się w bezpyłowej kabinie lakierniczej Firmy OMIA. Firma OMIA jest europejskim producentem najnowszej generacji kabin suszarniczo-lakierniczych. Ważnym elementem kabiny lakierniczej jest unikalny, opatentowany system recyrkulacji powietrza, standoxpodczas którego 90% ogrzanego powietrza krąży w obiegu zamkniętym, a jedynie maksymalnie 10% powietrza jest dobierane z zewnątrz, co w sposób istotny wpływa na jakość procesu lakierowania.

O zaawansowaniu technologicznym świadczy także zastosowanie sterowania elektronicznego, które daje możliwość mieszalnikzaprogramowania czasu i temperatury faz przewietrzania, minimalizuje skoki temperatur podczas lakierowania i suszenia oraz kontroluje stopień zanieczyszczenia filtrów. Ponadto kabina wyposażona jest w turbo-wentylatory oraz wymiennik ciepła, co zapewnia uzyskanie bardzo wysokich parametrów użytkowych pracy.

Do lakierowania używamy lakierów firmy Standox, która zalicza się do wiodących producentów lakierów renowacyjnych w branży motoryzacyjnej i jest obecna na ponad 80 rynkach świata. Posiadamy mieszalnik dzięki czemu jesteśmy w pełni gotowi na stworzenie dowolnej receptury opartej na systemie lakierów Standox na miejscu w warsztacie.

P.H.U. LeSław S.C
Leszek Ziółkiewicz, Ewa Ziółkiewicz
72-010 Police k/o Szczecina; ul. Fabryczna 3
e-mail: biuro@leslaw.eu
telefon; 91 317 09 60
tel./fax.: 91 317 03 22
mobile.: 600 36 36 79